Facebook
Kontakt/
Reklama
25 Luty 2008
Pierścionki zaręczynowe
Zaręczyny z gwiazdami

Piękno, wyjątkowość i niepowtarzalność –te trzy cechy wyróżniają pierścionki zaręczynowe. Złoty krążek z uwodzicielsko migoczącym oczkiem dopasowuje się do urody, osobowości i upodobań przyszłej narzeczonej. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, jaki pierścionek wybrać ukochanej, warto również sprawdzić co mówią gwiazdy i jaki kamień szlachetny będzie odpowiedni dla jej znaku zodiaku.

Rubin



Jego czerwona barwa jest symbolem miłości, może dlatego często nazywany jest królem kamieni szlachetnych. Biżuteria z tym kruszcem będzie odpowiednia dla pań spod znaku Lwa, Barana i Skorpiona.



Szafir


Szafir to błękitny władca klejnotów. Zakochani porównują go do urzekających, niebieskich oczu kobiet, a poeci do głębi oceanu. Pierścionek z szafirem chroni przed zdradą i nieszczęściem. Będzie idealnie pasował osobom spod znaku Byka, Panny, Wagi, Strzelca, Wodnika i Ryb.



Bursztyn


Biżuteria z bursztynem osłania przed negatywną energię i chorobami. W pierścionkach zaręczynowych najczęściej osadzane są jasnożółte lub miodowe jantary. Idealny dla pań spod znaku Barana, Bliźniąt i Strzelca.



Brylanty


Brylanty to oszlifowane diamenty. Oczyszczają aurę i łagodzą stres. Mają duży wpływ na zwiększenie umiejętności jasnowidzenia i telepatii. Doskonale pasują paniom spod znaku Barana, Lwa i Wagi.



Szmaragdy


Najpiękniejsze, zielone szmaragdy pochodzą z Kolumbii. Są doskonałym antidotum na bezsenność. Dodają uroku paniom spod znaku Byka i Raka.



Opal


Symbolizuje radość życia. Opal obdarza swojego właściciela szczęściem i powodzeniem, zwłaszcza jeśli jest to osoba urodzona w znaku Barana, Raka, Skorpiona, Strzelca, Wodnika czy Ryb.



Granat


Panie, które noszą pierścionek z granatem są odważne i pełne energii. Kruszec ma pozytywny wpływ na zdrowie. Poprawia ukrwienie podbrzusza, więc szczególnie polecany jest kobietom w ciąży. W jego towarzystwie dobrze czują się Koziorożce, Ryby, Skorpiony i Barany.


(mpm)



Źródło informacji:


www.jubiletka.com


www.kamienie.czarymary.pl


Artykuły