Facebook
Kontakt/
Reklama
25 Paź 2012
Różowy miesiąc miodowy

Jak przedłużyć upojne chwile szczęścia spędzone we dwoje podczas miesiąca miodowego? Jak sprawić, by tak, jak w dniu ślubu, patrzeć na świat przez różowe okulary?

Jak przedłużyć upojne chwile szczęścia spędzone we dwoje podczas miesiąca miodowego? Jak sprawić, by tak, jak w dniu ślubu, patrzeć na świat przez różowe okulary?

 

Wystarczy pomalować swój świat na żółto, niebiesko i różowo. Otaczać się na co dzień pięknymi przedmiotami i sprawiać sobie małe niespodzianki. Zostawiona na białej, haftowanej poduszce różowa róża, romantyczna kolacja przy blasku świec wprowadzą nas w sielski nastrój. Aby stworzyć odpowiedni nastrój, trzeba zadbać o szczegóły. Na łóżku w sypialni położyć koronkowy wałek, który sprawi, że pomieszczenie będzie bardziej przytulne. Zadbajcie o elegancką pościel. Intymnà atmosferę stworzą migoczące płomienie świeczek, ustawione w małych, różowych naczynkach. Nie ma milszej chwili w ciągu dnia, niż kolacja we dwoje. Na kominku w jadalni ustawcie porcelanowe miseczki z kolorowymi paciorkami. Ustawione w nich różowe, zapachowe świeczki, sprawią, że sufit będzie mienił się fantazyjnymi wzorkami, a w powietrzu uniesie się magiczna, kwiatowa woń.

 

Uroczysty posiłek potrzebuje specjalnej oprawy. Dlaczego nie wypróbować eleganckiego serwisu ślubnego i srebrnych sztućców? Nie trzeba zatrzaskiwać naczyń w kredensie czekając, by ich użyć na specjalne okazje. Przecież każda chwila spędzona razem jest wyjątkowa. Deser jest kropką nad „i” całego posiłku. Owoce kiwi i grejpfrut będą słodsze, jeśli podamy je na paterach i tacach, ozdobionych kwiatami. Aby jeszcze raz powiedzieć „kocham”, skuście się na słodki, różowy tort w kształcie serca.

(azet)


Artykuły