Facebook
Kontakt/
Reklama
06 Marz 2015
Targi INTERBRIDE 2015

poszukują przyszłych kreatorów mody

Początek nowego sezonu targowego przedstawia się imponująco. Po raz pierwszy organizatorzy wiodących w skali międzynarodowej targów mody ślubnej i okolicznościowej INTERBRIDE oddają w ręce młodych projektantów ich własną platformę. W dniach od 6 do 9 czerwca 2015 r. w Düsseldorfie będą oni mieli okazję zaprezentować swoje kreacje producentom oraz specjalistom z branży.

 

Są niebanalni, noszą fantazyjne imiona i stanowią zapowiedź nowych trendów: mowa o młodych projektantach. „Na targach INTERBRIDE producenci najbardziej znanych marek mody ślubnej i okolicznościowej spotykają się z przedstawicielami handlu branżowego. Tutaj można się dowiedzieć, można poczuć, o czym mówi się w branży, co ją napędza, w jakim kierunku się rozwija“, mówi Ulrich Wendel, prezes INTERBRIDE GmbH. Zespół organizatorów ma za sobą już drugie targi, których sukces przewyższył ten z ich debiutu w roku 2013. „W 2015 r. świadomie wspieramy młode talenty, oferując im możliwość zrobienia pierwszych kroków na znanej na całym świecie scenie. INTERBRIDE 2015 prezentuje młode talenty, o których będzie głośno w przyszłości" w taki sposób opisuje on ideę przyświecającą nowym wyzwaniom.

 

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są elektronicznie

Na oficjalnej stronie internetowej www.interbride.eu zainteresowane osoby mogą bezpłatnie złożyć zgłoszenie za pomocą formularza kontaktowego, pod warunkiem, że tematem przewodnim ich kreacji jest moda ślubna i okolicznościowa oraz nie są związani z żadnym z międzynarodowych producentów znanych marek.

 

Międzynarodowe wsparcie dla młodych talentów

Jury, składające się z 23 osób, oceni wszystkie napływające zgłoszenia w oparciu o kryteria oceny, jakimi są kreatywność, inwencja twórcza i możliwość wykonania. „Młode talenty spotykają się u nas bezpośrednio z decydentami: a mianowicie producentami i przedstawicielami handlu branżowego. Zarówno jedni jak i drudzy to w codziennej działalności bramka umożliwiająca realizację własnych marzeń“, stwierdza Wendel. Wie on, o czym mówi, sam kilkanaście lat wcześniej pracował w branży i dlatego niezmiernie ciekawi go to, jacy będą młodzi projektanci, którzy się zgłoszą.

INTERBRIDE Messe GmbH 
Pressekontakt / press contact: 
Daniela Wittig                Melanie Syring
T: 0049-561-40096252          T: 0049-5621-798924
 
www.interbride.eu

Artykuły