Facebook
Kontakt/
Reklama
04 Marz 2015
JUŻ W SPRZEDAŻY!

Najnowszy numer już dostępny!

No to mamy nowy rok. Sezon ślubny w pełni.  Jak zwykle, przełom roku obfituje w różnego rodzaju imprezy. Chęć zaprezentowania swojej oferty właśnie teraz jest ogromna, a oferta miejsc gdzie to można zrobić z roku na rok wzrasta…  Tylko dlaczego nazywa się je targami?  Od jakiegoś czasu każdy, autorski pokaz kolekcji to TARGI.  Choćby 5 firm + pokaz i mamy kolejne TARGI.  Brzmi dobrze, a że klient zapoznaje się z pełną ofertą imprezy przez 7 minut, oczywiście + pokaz,  no cóż jak już wszedł to jest nasz i był na TARGACH.  A na Torwarze, jak co roku gościliśmy ponad 150 firm i ponad 3000 gości. Dlatego nasza impreza to MEGA Targi Ślubne… i zapraszamy już w grudniu, w dniach 5 - 6 grudnia 2015r.
W numerze relacja z naszej imprezy oraz oferta najpiękniejszych Sukien na sezon 2015, najpiękniejszych wyrobów jubilerskich, stylizacje, sesje i już tradycyjnie ślub na krańcach świata.
Mówią, że za 1000 PLN może być już na krańcach… urzędu stanu cywilnego. Mam nadzieję, że to zadziała i że każde inne miejsce nie będzie uznane za „niegodne”.
A, najmodniejsze, ślubne miejsce
w Polsce to teraz Słupsk zwany Słupsk Vegas. Prezydent Biedroń dwoi się i troi, a kolejka chętnych nie maleje. Życzymy żeby i on  miał PRAWO powiedzieć komuś „TAK” składając przysięgę małżeńską. Krok do przodu, społeczeństwo Słupska już zrobiło…
Miłej lektury!

Redakcja

Artykuły