Facebook
Kontakt/
Reklama
24 Marz 2014
III Targi Ślubne w Hotelu BATORY***

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w „ III Targach Ślubnych”, które odbędą się w niedzielę 30 marca w godzinach od 10.00 do 17.00 w Hotelu Batory*** w Tłuszczu k. Warszawy.

Już trzeci rok z rzędu sale wystawowe wypełnią doświadczone, profesjonalne firmy, które pomagają młodym parom podjąć ważne decyzje i dokonać wyborów związanych z przygotowaniem i organizacją ślubu i wesela. Będą to pracownie sukien ślubnych, garniturów, pracownie florystyczne, jubilerzy, studia foto i video, firmy zajmujące się dekoracjami, zaproszeniami, salony fryzjerskie, salony kosmetyczne, makijażyści, zespoły weselne, DJ’e, barmani i wielu innych. Każdy z nich przygotował wyjątkową ofertę dla gości odwiedzających targi.
Organizatorzy przewidują wiele atrakcji i niespodzianek: pokaz mody ślubnej, pokaz makijaży i fryzur, show barmańskie oraz wystawę ekskluzywnych limuzyn.
Podczas targów będzie można porozmawiać z konsultantem ślubnym hotelu oraz skorzystać z niepowtarzalnej promocji dla par, które dokonają rezerwacji sali podczas trwania targów. Nowością targów będą wesela plenerowe, które hotel organizuje na terenie Dworu Franciszków.

Wstęp wolny!
Odwiedź nas – przekonasz się, że warto!
www.facebook.pl/BatoryHotel

Artykuły