Facebook
Kontakt/
Reklama
22 Luty 2008
Horoskop miłosny
Horoskop miłosny

Koziorożec 22.12 – 19.01


 


Planeta panująca – Saturn
Szczęśliwy klejnot – agat


 


Masz w sobie coś, co przyciąga potencjalnych „łowców”, jednak od razu wiedzą, że nie trafili na łatwą zdobycz. Miłość to dla Ciebie powolny proces poznawania, docierania, aż wreszcie, po rozważeniu wszystkich za i przeciw – związku. Lubisz mieć wszystko zaplanowane i pod kontrolą. Dlatego też ma u Ciebie szanse mężczyzna opanowany i godny zaufania. Twoje życie budowane jest na solidnych podstawach, nic nie jest w nim przypadkowe. Często zdarza się, że Koziorożce wiążą się z mężczyznami starszymi od siebie – dają im bowiem poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji.


 


Wodnik 20.01 – 18.02


 


Planeta panująca – Uran
Szczęśliwy klejnot – ametyst


Oryginalność, poczucie humoru, nietuzinkowść – to cechy, które przyciągają do ciebie mężczyzn znudzonych codzienną rutyną. Nie bawią Cię powieściowe romanse, to nie Twoje klimaty. Nawet jeśli kochasz na zabój i tak żyjesz własnym życiem. Zarówno na co dzień, jak i w związku potrzebujesz dużo przestrzeni, wolności i swobody. Uwielbiasz niespodzianki, więc nic nie planujesz, przekłada się to na życie uczuciowe. Dlatego wiele panien z pod znaku Wodnika poprzedza zawarcie małżeństwa długim, nieformalnym związkiem.


Ryby 19.02 – 20.03


 


Planety panujące – Jowisz i Neptun
Szczęśliwy klejnot – opal czerwony


Niebezpieczne romanse, liczni kochankowie, nuta niepewności to Twoja sceneria. Jesteś kobietą – dzieckiem, mężczyźni pragną się Tobą opiekować, a Ty szukasz silnego i zdecydowanego mężczyzny. Za mąż wychodzisz zawsze z miłości, jednak może się zdarzyć, że mylisz fantazję z rzeczywistością – zanim podejmiesz decyzję, zweryfikuj swoje wyobrażenie o partnerze z jego prawdziwą naturą. Sprawdzasz się jako czuła i troskliwa matka, ponieważ masz w sobie wielkie pokłady miłości.


Baran 21.03 – 20.04


Planeta panująca – Mars
Szczęśliwy klejnot –
brylant


Baran to ciężki orzech do zgryzienia dla amantów. Muszą się bardzo starać, aby zdobyć jego wdzięki. Będzie potrzebna zarówno niebanalna osobowość ewentualnego partnera, jak i fantazja w uwodzeniu Barana. Oczekuje on bowiem rzeczy, jedynie… niemożliwych. Twój partner musi emanować męskością i być na tyle inteligentny, aby wiedzieć na jakim gruncie powinien Ci ustępować. Małżeństwo z Tobą opiera się przede wszystkim na partnerstwie.


 


 


Byk 21.04 – 21.05


 


Planeta panująca – Wenus
Szczęśliwy klejnot –
koral


 


Kobieca, namiętna, zmienna i uparta. Taka właśnie jest kobieta z pod znaku Byka. Niełatwo ją uwieść, niełatwo też z nią być, raz uczuciowa, raz zimna i niedostępna. Mężczyzna, który pragnie z nią być z pewnością musi odznaczać się cierpliwością. Osoby, które mają wstęp do Twojego prywatnego życia musza spełnić wysokie wymagania, istotne są zarówno uroda, ogłada, jak i często pieniądze. Mężczyzna, z którym zdecydujesz się iść wspólnie przez życie musi traktować Cię jak księżniczkę, rozpieszczać i doceniać.


 


Bliźnięta 22.05 – 20.06


 


Planeta panująca – Merkury
Szczęśliwy klejnot – masa perłowa


 


Bliźnięta wyróżnia zaradność i pracowitość. Są cenione w towarzystwie jako osoby dobrze radzące sobie w rozwiązywaniu problemów. Kobiety spod znaku Bliźniąt posiadają wiele ukrytych zalet, które jednak mężczyzna musi odkryć. Mimo że z zewnątrz wydają się skromne i niepozorne, wewnątrz są zalotne i prostoduszne. Mężczyzna, z którym się zwiążesz powinien być czuły i delikatny. Jako małżonki bliźnięta są wierne, utrzymują bliskie relacje z rodziną, czuwają nad ogniem domowego ogniska.


 


Rak 21.06 – 22.07


 


Planeta panująca –Księżyc
Szczęśliwy klejnot –
bursztyn


Kobiety z pod znaku Raka są zmienne niczym ich patron – księżyc, jednak to właśnie one ucieleśniają wizję uroczej, słodkiej dziewczyny, o jakiej marzy niejeden mężczyzna. Jednak nie tak łatwo podbić Twoje serce Raku, łatwo Cię za to zranić, a Ty zarówno dobre, jak i złe wspomnienia długo przechowujesz w sercu. Potrzeba stabilizacji pcha Cię w stronę szybkiego stanięcia na ślubnym kobiercu. Jesteś domatorką, łakniesz rodzinnego ciepła. Jeśli do pary trafia Ci się drugi Rak – będzie Wam razem idealnie.


Lew 23.07 – 22.08


 


Planeta panująca – Słońce                                   
Szczęśliwy klejnot –
turkus


 


Jak przystało na prawdziwą Lwicę masz naturę królowej. Podboje miłosne nie są Ci obce, niestety prawdziwa miłość przychodzi czasem dość późno. Przyjmujesz ją entuzjastycznie, bo z natury jesteś otwarta i energiczna. Uczucie musi być dla Ciebie oparte przede wszystkim na szczerości – bez niej nie masz zamiaru budować związku. Kocia natura przejawia się w tym, że dla swoim bliskich jesteś gotowa na wszystko. Jako gospodyni, matka i żona jesteś oddana i nic nie jest w stanie stanąć na twojej drodze do szczęścia rodziny.


 


Panna 23.08 – 22.09


 


Planeta panująca – Merkury
Szczęśliwy klejnot –
szafir


Nieufna Panna to ciężki okaz do zdobycia. Nie wzruszają Cię: ani przepiękna aranżacja, ani świece i romantyczne kolacje. Jesteś tak nieufna, że jedynie bardzo cierpliwy mężczyzna może się do Ciebie zbliżyć, ale po bardzo długim czasie. Jednak pod osłoną chłodu i rezerwy kryje się uczuciowa, łaknąca miłości dziewczyna. Jako żona odznaczasz się lojalnością, uczciwością i gospodarnością. W domu, który poprowadzisz zawsze będzie czysto, a lodówka nigdy nie będzie stała pusta.


Waga 23.09 – 23.10


 


Planeta panująca – Wenus
Szczęśliwy klejnot – opal  


Waga – inteligentna, błyskotliwa i nieco wyniosła. Mężczyzna, którego widzi u swojego boku to romantyczny kochanek. Jednak w rzeczywistości nie czeka na księcia z bajki, tylko na mężczyznę, który pomoże pokierować jej życiem. W swoich poetyckich uniesieniach Waga zapomina często o przyziemnych sprawach. Będziesz dożyła do małżeństwa – to przecież takie romantyczne! W związku uznajesz partnerstwo. Twój dom, mimo iż pełen pięknych ozdób, zawsze jest czysty i zadbany.


Skorpion 24.10 – 21.11


 


Planeta panująca – Mars
Szczęśliwy klejnot –
perły


Skorpiony znane są ze swoich wielkich namiętności. Z jednej strony tajemnicze, z drugiej miotane emocjami. Kochają i nienawidzą na całe życie. Jeśli ktoś wpadnie w sidła ich uczuć na pewno nigdy nie zapomni ich intensywności. Życie z panną z pod znaku Skorpiona na pewno będzie pełne silnych wrażeń. Jako małżonka zniesiesz wiele, ale nigdy przebaczysz zdrady. Ona potrafi zniszczyć wszystko. Jeśli trafisz na właściwego mężczyznę, który będzie potrafił poskromić czasem Twój temperament, zostaniesz z nim na zawsze.


Strzelec 22.11 – 21.12


 
Planeta panująca – Jowisz
Szczęśliwy klejnot –
szmaragd


Strzelce są optymistycznymi i pełnymi radości życia istotami. Są spełnieniem marzeń dla mężczyzn szukających partnerki otwartej i lekko zwariowanej, takiej, która będzie wspinała się z nim na skałki, a makijaż przed wyjściem nie zajmie jej godziny. Przyszły partner musi jednak liczyć się z tym, że wszystko ma swoją cenę. Strzelca nie można zamknąć w domu i skazać wyłącznie na gotowanie i opiekę nad dziećmi. Jeśli zostawi mu się duży margines swobody na swoje własne działania, będzie cudownie uśmiechniętą i oddaną żoną.

Artykuły