Facebook
Kontakt/
Reklama
05 Sier 2013
Serwis anulowanych wesel

Dziwny pomysł? Nie, to odpowiedź na potrzeby narzeczonych, którym nadarzające się okoliczności nie zawsze pozwalają na wesele w wybranym terminie. 

Rocznie w Polsce jest odwoływanych kilkanaście tysięcy  takich uroczystości.  Często przyczyną są sytuacje losowe, takie jak pogrzeb, ciąża czy choroba. Niejednokrotnie  przyszłe Młode Pary w długim oczekiwaniu na ten dzień przekonują się, że druga połowa nie jest tym, z kim chcieliby spędzić całe życie.

Zapłaciliście już zaliczki, ale z jakiegoś powodu termin przestał Wam odpowiadać? Pozwólcie, aby skorzystała z niego inna Para, a sami odzyskajcie część wpłaconej kwoty. Lub odwrotnie – nie irytujcie się długim oczekiwaniem, tylko wybierzcie wcześniejszą datę.

Pomysł na stworzenie serwisu anulowanych wesel zrodził się podczas organizacji własnej uroczystości. Czas oczekiwania na wymarzoną salę kształtował się w granicach 2 lat, a tak długi okres potrafi przygasić entuzjazm.

Powstał serwis Lost &Found, który jest odpowiedzią na potrzebę wymiany rezerwacji. Przedstawia   gotową ofertę dostępnych sal weselnych w wybranym terminie. 

www.rezerwacjeslubne.com.pl

Artykuły