Facebook
Kontakt/
Reklama
18 Luty 2014
Weselna lista marzeń

Pomysł na prezent ślubny?? Nic prostszego! Prezentujemy pomysły na prezent, który zachwyci nowożeńców.

Rosenthal

Porcelanowe serwisy są jednymi z tradycyjnych prezentów wręczanych Nowożeńcom w dniu ślubu. Marka Rosenthal już od ponad 130 lat umiejętnie łączy doskonałe wzornictwo z najwyższej jakości porcelaną. Serwisy marki Rosenthal – z uwagi na możliwość ich praktycznego użycia oraz aktualność form, które powstają we współpracy z uznanymi projektantami – są sprawdzonym pomysłem na ślubny prezent. Wręczone Parze Młodej będą nie tylko eleganckim podarunkiem, ale równocześnie pozostaną praktyczną pamiątkę na całe życie.

www.sklep.rosenthal.pl

 

Royal Copenhagen

Kolekcja „Znaki Zodiaku” duńskiej manufaktury Royal Copenhagen w oryginalny sposób obrazuje 12 zodiakalnych postaci. Porcelanowe figury będące ich personifikacją to nie tylko ciekawy element wystroju wnętrza, ale także doskonały pomysł na prezent ślubny. Spośród figur w wersji męskiej i żeńskiej stworzyć można parę, która odzwierciedlać będzie charakter i temperament Nowożeńców, według astrologów zapisany jest w gwiazdach. Gwarancją najwyższej jakości biskwitowej porcelany w kolorze czarnym i białym jest ponad 200 lat doświadczenia duńskiej manufaktury.

www.znakzodiaku.com

 

Lampe Berger Paris

Lampa zapachowa – ze względu na swoje właściwości – jest idealnym prezentem ślubnym. Lampe Berger Paris to najwyższej jakości francuskie zapachy do wnętrz zamknięte w eleganckich flakonach. Możliwość wygrawerowania na ich powierzchni imion Nowożeńców, daty ślubu lub życzeń sprawia, że wręczając taki właśnie prezent na długo pozostaniemy w ich pamięci. Lampy zapachowe są często wybieranymi prezentami ślubnymi także dlatego, że stanowią idealne uzupełnienie serwisów porcelanowych, m.in. lampa zapachowa z białej porcelany doskonale komponuje się z serwisem w tym samym odcieniu, a flakon pokryty dekoracją podkreśla kwiatowe motywy na zastawie stołowej.

www.lampeberger.com.pl

 

Lenox

Amerykańska manufaktura Lenox od lat zachwyca miłośników porcelany wyjątkowym stylem, który odbiega nieco od wzornictwa wytwórni eurpoejskich. Delikatny odcień porcelany bone china i dekoracja przywodząca na myśl łąkę pełną kolorowych motyli i kwiatów sprawiają, że jednym z najczęściej wybieranych serwisów marki Lenox jest kolekcja „Butterfly Meadow”. Lekkość i finezja oraz oryginalność poszczególnych motywów pokrywających powierzchnię porcelanowych przedmiotów pozwalają skomponować wyjątkowy zestaw, który z pewnością trafi w gusta Pary Młodej.

www.lenox-shop.pl

 

Kartell

Kartell to moc kolorów i form autorstwa światowej sławy projektantów oraz charakterystyczny styl, który już od ponad 60 lat zachwyca entuzjastów designu. Oryginalność rozwiązań proponowanych przez Kartell wynika z oparcia procesów produkcji na innowacyjnych technologiach. W ten sposób powstają takie ikony designu jak na przykład transparentne meble, spośród których klasykiem jest „Louis Ghost” projektu Philippe Starcka. Produkty marki doskonale sprawdzają się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i tych bardziej klasycznych. Każda z propozycji Kartell stanowić będzie wyjątkowy akcent, który doda wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i odzwierciadli usposobienie mieszkańców. 

www.kartellshop.pl

 

Alessi

Kreatywne dodatki do kuchni i jadalni powstałe we współpracy ze światowej sławy projektantami to znak rozpoznawczy „włoskiej fabryki designu” Alessi. Już od ponad 90 lat Alessi tworzy akcesoria, które zaskakują pomysłową formą, ergonomią i funkcjonalnością. Użytkowanie przedmiotów sygnowanych przez włoską markę jest czystą przyjemnością - kuchnia zamienia się w świat pełen kolorów i kształtów.

www.fabrykadesignu.com

Artykuły