Facebook
Kontakt/
Reklama
06 Marz 2015
Fotografia zatrzymuje moment

wywiad z Patrycją Wieczorek

REDAKCJA:  Dlaczego fotografia?

PATRYCJA WIECZOREK: Fotografia zatrzymuje moment, emocje, spojrzenie, mowę ciała. Każda sesja, szczególnie moje autorskie projekty są odzwierciedleniem tego, w jaki sposób postrzegam rzeczywistość. Kadry, które tworzę są częścią mnie.

Przeglądając Twoje prace widzę sesje nie tylko modowe. Co najbardziej lubisz fotografować? Co czujesz najlepiej?

Kobiety. Zarówno fotografia modowa, jak i akt. Fascynuje mnie praca z kobietą, jej emocjami i plastycznością ciała. Fotografia reklamowa również daje mi ogromną satysfakcję, potrafię dostosować się do wymogów klienta, przełożyć jego koncept na efekt końcowy.

  

Pomimo młodego wieku już tak wiele sukcesów. Jak zdobywa się okładkę Playboya? 

Sukces? Wciąż do niego dążę, kolejne etapy zdobywam ciężką pracą, zaangażowaniem oraz całkowitym poświęceniem siebie. Okładka Playboya ukazała się dzięki temu, że wzięłam udział w konkursie Fotoerotica. Pozwoliło mi to na nawiązanie nowych kontaktów.
Ale to nie tylko Playboy?

Nie, jeszcze CKM :) A tak poważnie, zapraszam do zapoznania się z reszta moich prac (www.patrycjawieczorek.com) – to pozwoli zrozumieć mój sposób „widzenia” i postrzegania świata.

Praca nad sesją nie kończy się wraz ze zgaszeniem świateł i pożegnaniem  ekipy. Co się dzieje  dalej. Czy ktoś Ci w tym pomaga?

Lubię być samodzielna i niezależna. Często jednak Bliscy dbają o to, abym nie spędzała 24 h przed komputerem na poszukiwaniu inspiracji, nowych miejsc do sesji czy modelek. Po zgaszeniu świateł i pożegnaniu ekipy następuje selekcja zdjęć, postprodukcja i dbałość o to, aby sesja tworzyła całość.

Kibicujemy Ci z całego serca. Trzymamy kciuki za sukces na trudnym rynku Sukien Ślubnych. Nie zapominaj o nas. My na pewno będziemy o Tobie pamiętać. Dziękujemy za rozmowę.

 


 

WYKONAM SESJE DLA TWOJEJ FIRMY

Przygotuję indywidualną ofertę z wyceną,  po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta.
Zapewniam pełną obsługę.
Zapraszam do kontaktu.
Patrycja Wieczorek – www.patrycjawieczorek.comArtykuły