Facebook
Kontakt/
Reklama
27 Czerw 2012
Nowożeńcy na stadiony
Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej to ciekawe wydarzenie sportowe i inspiracja dla nowożeńców. I to nie tylko zagorzałych kibiców. Okazuje się, że na nowoczesnych stadionach, na przykład, w Poznaniu można grać w piłkę i zorganizować szaloną ślubną sesję zdjęciową.
Każdy, kto był na stadionie w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku lub Wrocławiu, wie, że areny te robią imponujące wrażenie. Zaprojektowano je tak, by mogły służyć nie tylko piłkarzom i kibicom. Pod trybunami kryją się loże vip’owskie, sale konferencyjne, restauracje a nawet kaplice.

Sesje nie tylko dla kibiców

Stadion Miejski w Poznaniu odwiedza coraz więcej par, które organizują tam sesje zdjęciowe. Są to nie tylko kibice Lecha Poznań, drużyny, która jest gospodarzem obiektu, ale również mieszkańcy Wielkopolski, którzy nie interesują się sportem. Nowożeńcy mają dostęp nie tylko do boiska, trybun na ponad 42 tys. osób, ale także do niedostępnych, na co dzień miejsc, takich jak loża prezydencka, szatnie zawodników, jacuzzi czy przejść przeznaczonych jedynie dla piłkarzy. „Młode pary chcą mieć pamiątkę fotograficzną czy filmową nie tyko, ze względu na przywiązanie do klubu. Na naszym stadionie są rozgrywane mecze EURO i to jest główny magnes dla nowożeńców. Dodatkowo sceneria stadionu stanowi świetne tło i pretekst do pozowania w ciekawych i śmiesznych sytuacjach, np. pod prysznicami dla zawodników lub w samej szatni. Oczywiście podstawowymi gadżetami wykorzystywanymi w czasie sesji jest piłka i koszulki piłkarskie” – mówi Joanna Dzios, rzecznik prasowy Lecha Poznań. Podświetlony po zmierzchu stadion nawet z zewnątrz stanowi piękne tło i część par decyduje się na sesję przed samym poznańskim obiektem. Cena za udostępnienie wnętrz oraz płyty stadionu na sesję wynosi od 200 do 300 zł. Więcej informacji na www.lechpoznan.pl

Wesele na stadionie

Na zachodzie Europy oraz w Stanach Zjednoczonych większość stadionów oferuje możliwość wynajęcia swoich pomieszczeń i przestrzeni w prywatnych celach. Na przykład na słynnym stadionie Arsenalu – Emirates Stadium do dyspozycji narzeczonych jest kilka pakietów, obejmujących niemal wszystkie usługi weeding planerów, od wynajęcia fotografa, a kończąc na ustaleniu menu i wyborze limuzyny, zespołu czy tortu weselnego. Cała uroczystość odbywa się w luksusowych pomieszczeniach dla VIP’ów, gdzie oprócz niezapomnianego widoku boiska i monumentalnych trybun, otrzymujemy obsługę pięciogwiazdkowego hotelu, z wykwintną kuchnią. Okazuje się, że w Polsce również jest to możliwe. Na przykład na terenie stadionu w Poznaniu można zorganizować przyjęcie weselne. Wystarczy skontaktować się z pracownikami działu Hospitality, którzy ustalają z narzeczonymi szczegóły wynajmu sal, cateringu i atrakcji. Poznański stadion kryje ponad 40 lóż z widokiem na trybuny. Połowa z nich, jest połączona ogromnym reprezentacyjnym holem, który daje możliwości zaaranżowania sali weselnej dla nawet kilkuset osób. Na mniejsze przyjęcia można wynająć na całą noc luksusową lożę prezydencką dla 60-70 osób. „Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi i kuchnię, która wśród naszych stałych gości cieszy się ogromnym uznaniem. Spełniamy niemal wszystkie życzenia naszych gości, nawet spotkanie z którymś z piłkarzy lub trenerem” – dodaje Agnieszka Próchniewicz z działu Hospitality Lecha Poznań. Śluby i wesela mogą się odbywać na stadionie w dowolny terminie poza dniami meczowymi, oczywiście po wcześniejszym potwierdzeniu terminu.

A w czasie meczu…

Stadiony to również świetne miejsce na wieczór kawalerski lub panieński. Przyjaciół można zaprosić do wynajętej loży (można ją wynająć nawet na całą noc) i dać się ponieść sportowym emocjom. Wśród dodatkowych atrakcji jest m.in. obsługa dj-a i barmana. Podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej na stadiony wstęp będą mieli jedynie kibice z ważnymi biletami. Jednak już w lipcu na areny znów będą mogli wkroczyć narzeczeni zainteresowani weselami, sesjami zdjęciowymi czy wieczorami kawalerskimi lub panieńskimi.

Artykuły