Facebook
Kontakt/
Reklama
04 Lip 2005
Niekonwencjonalne zdjęcia ślubne
Fotografie ze ślubu są jedną z najmilszych pamiątek. Zdjęcia są wspaniałym prezentem dla rodziny i przyjaciół. Można je podarować wraz z podziękowaniami za obecność na ślubie i weselu.
Plenerowe zdjęcia ślubne

Fotografie ze ślubu są jedną z najmilszych pamiątek. Zdjęcia są wspaniałym prezentem dla rodziny i przyjaciół. Można je podarować wraz z podziękowaniami za obecność na ślubie i weselu. Z tyłu fotografii można napisać specjalnà dedykację dla gości lub chociaż datę i miejscowość, w której odbywał się ślub. My zachęcamy do fotografowania się w plenerze. Takie zdjęcia są mniej statyczne, pozowane. Para młoda ma więcej czasu na oswojenie się z obiektywem, dzięki czemu zachowuje się naturalnie. Poza tym nowożeńcy sami mogą zdecydować, jak i gdzie chcieliby być fotografowani.

Jak wybrać odpowiedni plener zdjęciowy? Kiedy powinna odbywać się sesja? - radzi fotograf Karolina Tworek.

Staramy się, aby sesje zdjęciowe odbywały się w nietypowych miejscach, ponieważ chcemy realizować najbardziej skryte marzenia młodych par. Wzbogaciliśmy nasze portfolio o zdjęcia ślubne w opuszczonych halach magazynowych, na stadionach sportowych, na plaży, we wnętrzach np. muzycznych klubów młodzieżowych, słynących ze swoich oryginalnych i niepowtarzalnych aranżacji. Sesja fotograficzna nie musi odbywać się tylko i wyłącznie w bardzo nietypowych i ekstremalnych, jak na tego rodzaju fotografię, warunkach. Zarówno para pragnąca mieć zdjęcia w starych, opuszczonych magazynach, jak i para, która wybierze park na miejsce swoich zdjęć plenerowych, może być pewna, że dzięki ciekawej stylizacji, dodaniu kilku wyszukanych rekwizytów, zdjęcia będą niepowtarzalne i oryginalne. Każdą parę traktujemy indywidualnie. Pytamy o zainteresowania, hobby, wykonywane zawody, dzięki czemu możemy się bliżej poznać i wybrać dla każdego coś oddającego jego charakter, zamiłowania, wyczucie estetyki. Podczas pierwszego spotkania decydujemy, jakie zdjęcia chce zamówić u nas para młoda, np. zdjęcia wyłącznie plenerowe, czy równie˝ zdjęcia podczas ceremonii ślubu. Proponujemy miejsce sesji, które najczęściej jest później kilka razy weryfikowane zarówno przez nas, jak i młodą parę. Narzeczeni decydują, czy chcą zdjęcia kolorowe czy czarno-białe. Ustalamy wstępnie datę sesji, rozmawiamy o sposobie naszej pracy. Uprzedzamy, że wykonanie dobrych, ciekawych zdjęć ślubnych wymaga dużo czasu, ciężkiej pracy zarówno fotografa, jak i modela, zaufania, rozmowy, miłej atmosfery. Zdjęcia mogą być wykonane w dniu ślubu, pod warunkiem, że para będzie miała dla nas ok. 3 godzin (przy 1-2 miejscach plenerowych). Jeśli wybierzemy więcej miejsc plenerowych, wtedy najlepiej zdecydować się na sesję zdjęciowàą w innym dniu niż ceremonia zaślubin, najlepiej kilka dni po uroczystości.

Sesja może potrwać wtedy nawet 6-7 godzin, ale dzięki temu powstają niepowtarzalne ujęcia, które są wspaniałą pamiątką na całe życie. Dlaczego proponujemy plenerowe zdjęcia ślubne? Rynek fotografii ślubnej w Polsce potrzebuje "współczesnego" spojrzenia i nowej, mniej klasycznej estetyki, dlatego pragniemy pokazać klientom nowe rozwiązania. U nas nie płaci się za zdjęcie, pozę, tylko za konkretny pakiet zdjęć, składający się ze zdjęć reportażowych bądź tylko plenerowych. Para młoda otrzymuje zdjęcia ułożone w albumie. W cenę wliczone są także wszystkie wykonane negatywy i płyta CD z wybranymi przez nas fotografiami. Koszt sesji ustalamy po rozmowie z klientem. Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: www.tworekfotograficy.com.www.modanaslub.pl

Artykuły