Facebook
Kontakt/
Reklama
11 Czerw 2013
Targi w Dusseldorfie

Jeśli chcesz poznać trendy przed innymi, koniecznie wybierz się na Targi w Dusseldorfie i Berlinie. 

Targi mody i designu The Gallery Berlin, 2-4.07.2013

W nadchodzącym Tygodniu Mody Galeria Berlin przywita swoich wystawców i zwiedzających w zupełnie nowej i ekscytującej lokacji. Targi odbędą się w porzuconej operze i kompleksie fabrycznym, zanurzonym w tradycji dzielnicy Berlin-Mitte.

W nowym środowisku targi mody będą bardziej atrakcyjne i zróżnicowane niż kiedykolwiek. Zagwarantuje ono mnóstwo miejsca dla indywidualnej współczesnej mody, zbiorów projektantów oraz akcesoriów. Urozmaicony program show będzie przedstawiać trendy wiosna/lato 2014.

 

Targi mody dla dzieci i młodzieży The Little Gallery Dusseldorf, 7-9

Trzy dni po targach w Berlinie przenosimy się do Dusseldorfu, najbardziej wpływowego miejsca mody w Niemczech. Tym razem kłania się on najmłodszym miłośnikom mody. Bo Mała Galeria będzie inna - również pod względem miejsca. Targi odbędą się w budynku, w którym politycy i dyplomaci spotkali się z samym ambasadorem USA. Były amerykański konsulat generalny jest dogodnie usytuowany na Cecilienallee w Dusseldorfie.

Szczególne wydarzenie w świecie mody? Zdecydowanie. Poświęcanie tak dużej imprezy najmłodszym klientom świadczy o zmieniających się czasach i rynku.

 

Targi mody i designu The Gallery Dusseldorf, 19-22.07.2013

Kolejne targi w Dusseldorfie to prezentacja niemal 230 kolekcji z 15 krajów. Przedstawiać będą one tendencje i trendy jesień/zima 2013. Po raz drugi targi odbywają się w centralnie umieszczonym Botschaft, gdzie na 5000 metrach kwadratowych zgromadzone zostanie wszystko co najlepsze z europejskiego świata mody i designu.

Artykuły