Facebook
Kontakt/
Reklama
06 Czerw 2013
HUSH Warsaw Targi Mody

HUSH Warsaw Targi Mody 9 czerwca / 11:00 - 19:00

Szukacie oryginalnych strojów, biżuterii i akcesoriów na swój ślub? Zapraszamy na największe targi mody niezależnej w Polsce. Znajdziecie na nich to wszystko i o wiele więcej. A już niebawem niszowi projektanci w nowym numerze Mody - Ślub!


160 wyselekcjonowanych marek z Polski i zagranicy w nowoczesnej, nietypowo zaaranżowanej przestrzeni Stadionu Narodowego pozwoli wszystkim odwiedzającym targi zanurzyć się w modowym szaleństwie od stop po czubki głów. Organizatorki zadbały, by oferta targów była kompleksowa, obejmuje więc nie tylko ubrania, ale także akcesoria i obuwie, jest skierowana zarówno do kobiet, mężczyzn oraz dzieci.


To pierwsze tego typu targi w Polsce organizowane na tak dużą skalę.

Warto je odwiedzić nie tylko ze względu na szeroką ofertę produktową. Nowością tej edycji jest ilość atrakcji dopełniających ideę targów: strefa KIDS - mody i dizajnu dla dzieci, Strefy ZEN i SPA, całodzienna opieka nad dziećmi, zakupy ze stylistką, projekt fotograficzny prowadzony przez IMPOSSIBLE oraz, dla smakoszy, premiera

nowego naturalnego napoju John Lemon.


Najważniejszym elementem wyróżniającym tę edycję jest jednak konkurs MODERNA pod patronatem T-Mobile Fashion przeznaczony wyłącznie dla projektantów Hush Warsaw. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas targów 9 czerwca. Partnerem konkursu jest Art & Fashion Festival Stary Browar w Poznaniu, a jedną z nagród udział w cenionych warsztatach Art & Fashion Festival.


HUSH WARSAW odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie, w piękną niedzielę 9 czerwca. Joanna Janowicz Strzyżewska odpowiedzialna za PR na Stadionie Narodowym tak ocenia zbliżający się dzień: „Moda z pasją i pomysłem wchodzi na stadion, co oznacza zarówno, że liczba osób, które odwiedzają Stadion Narodowy może w tym roku przekroczyć frekwencję Wembley, ale także, że kultowe już wydarzenia fashion w Warszawie, takie, jak HUSH, nabierają bardzo dużego tempa. A ponieważ oferta stadionu to nieograniczone możliwości, trzymamy kciuki za rozwój i nową jakość HUSH”. O nowej jakości jaką proponuje HUSH WARSAW najlepiej będzie można przekonać się na miejscu w dniu targów.

O nowej jakości jaką proponuje HUSH WARSAW najlepiej będzie można przekonać się na miejscu w dniu targów.

Do zobaczenia 9 czerwca!

HUSH WARSAW. Wybieraj inaczej.

Artykuły