Facebook
Kontakt/
Reklama
28 Paź 2014
JUŻ W SPRZEDAŻY!

NAJNOWSZY NUMER MODA-ŚLUB JUŻ W SPRZEDAŻY!

W najnowszym numerze Magazynu Moda Ślub, który już możecie zakupić w salonach prasowych w całej Polsce wreszcie to co było skrywane przed światem zewnętrznym jako największa tajemnica. Nowe kolekcje na 2015można było zabaczyć jedynie na zamkniętych pokazach i podczas targów branżowych. Teraz już są u nas, a za chwilę znajdziecie je w sklepach. Jedno co rzuca się w oczy od razu. Dziewczyny, pokazujemy plecy. A jeśli pokazujemy w chłodne dni to okrywamy je pelerynką, czasami nawet pelerynką z kapturem. No i chyba trzeba , tym bardziej pomyśleć o solarium…

W numerze także porady. Czy warto podpisać intercyzę przedmałżeńską? Nie wiem. Ale jeśli tego chcecie to przeczytajcie jak to zrobić. Temat numeru to ślub za granicą. Może warto o tym pomyśleć w zimowe wieczory?
Zima za pasem więc rusza również sezon targowy. To wszystko co jest Wam potrzebne do (ślubnego i weselnego) szczęścia znajdziecie podczas wielu tego typu imprez odbywających się już chyba wszędzie, jak Polska długa i szeroka. My, oczywiście i nieustannie zapraszamy na Mega Targi Ślubne TORWAR, które odbędą się w dniach 13-14 grudnia 2014r. Gwarantujemy, że znajdziecie tu to czego szukacie!

Artykuły