Facebook
Kontakt/
Reklama
22 Luty 2008
Obuwie
Przetańczyć z Tobą chcę całą noc...

Ślubne pantofelki są bardzo istotnym elementem stroju panny młodej. Dlatego też ich zakupu nie należy odkładać na ostatnią chwilę. Buty muszą być nie tylko eleganckie, ale przede wszystkim wygodnie. W nich bowiem przetańczysz najpiękniejszą i najważniejszą noc swojego życia.Zawsze na czasie


Wśród damskich butów prym wiodą buty typu peep-toe albo z odkrytą pietą. Obok wiecznie modnych, kobiecych szpilek do łask wracają buty na obcasach i pogrubionej podeszwie.


Panom proponuje się pantofle ściśle przylegające do stopy, z lekko wydłużonymi noskami.Klasyczna biel czy ekstrawagancja?


Wyjątkowość chwili warto podkreślić niebanalnymi akcentami kolorystycznymi. Dlatego warto ożywić tradycyjną biel kolorami, które będą komponować z innymi dodatkami, np. bukietami.


Buty muszą tworzyć z suknią ślubną idealną całość. Dlatego przyszłe panny młode najczęściej wybierają obuwie w tym samym kolorze, w którym jest kreacja. Nie jest to jednak regułą. Odważniejsze kobiety mogą wybrać także buty np. bordowe. Jednak pod warunkiem, że w tym kolorze będą miały również dodatki, np. torebkę, bukiet czy też ozdoby przyszyte na sukni jak choćby małe, bordowe różyczki.


Kolorowe pantofle pasują także do kreacji w innych barwach niż biała czy ècru. Żadna kobieta nie założy przecież białych butów do ognisto czerwonej sukni, mimo iż jest to suknia ślubna.


Inną ciekawą alternatywą są buty zdobione błyszczącymi akcentami lub wykonane z lśniącej skóry. Wykorzystanie tego pomysłu pozwala na podkreślenie spójności wizerunku państwa młodych. Zarówno panie, jak i panowie znajdą w ofercie „Salamander” stosowne modele.Kiedy kupować buty?


Na buszowanie po sklepach, aby kupić pantofelki, udaj się wtedy, gdy będziesz miała wybraną suknię ślubną i dodatki. Wtedy będziesz mogła naprawdę poszaleć ;-). Nie zapomnij wziąć ze sobą skrawka materiału, z którego uszyta jest sukienka. Zdecydowanie ułatwi to dobór idealnych butów i będziesz miała pewność, że będą one pasowały kolorystycznie do sukienki.Twój własny styl


Dopasowanie trendów do własnego stylu jest kwestią indywidualną. Na rynku obuwia ślubnego można znaleźć buty zdobione zarówno klamrą czy kokardą lub w bardziej subtelny sposób: oryginalną fakturą skóry czy łączeniem kilku rodzajów materiału w jednym modelu. Na odrobinę, butowego, szaleństwa możesz sobie pozwolić, o ile Twoja suknia ślubna jest wykonana z gładkiego materiału z niewielką ilością zdobień. W takim przypadku powinnaś wybrać buty np. koronkowe lub z haftami czy koralikami i cekinami. Gdy jednak kreacja uszyta została z koronki czy posiada wiele ozdób, wybierz pantofelki skórzane np. z przepiękną klamrą na kostce lub te, które wykonane są z tego samego materiału co suknia ślubna.

Artykuły